EEI Pellets 12 – 30kW

Piec na pellet drzewny eei 12-30 KW Kostrzewa

EEI PELLETS 12-30

 

MODELE [ kW ] 12 15  21 30

EEI Pellets to nowoczesne kotły na pellet z palnikiem Platinum Bio VG, które rewolucjonizują sposób ogrzewania pelletem. Dzięki miniaturyzacji zbiornika na wymienniku, urządzenia te są optymalne do instalacji w budynkach mieszkalnych, w których kotłownie zajmują bardzo mało miejsca lub w ogóle ich nie ma.

Spala:

  • Pellet A1
  • Pellet A2
  • Pellet B
  • Pellet A1/Owies

EEI Pellets – Kotły na pellet z systemem OMS i pełną automatyzacją

EEI Pellets to kotły praktycznie bezobsługowe. Pełna automatyzacja umożliwia samoczynne rozpalanie i wygaszanie kotła oraz monitorowanie poziomu paliwa w zbiorniku oraz ilości popiołu w popielniku za pomocą systemu OMS. Dzięki temu domownicy z dużym wyprzedzeniem są informowani o konieczności zasypania paliwa oraz oczyszczenia popielnika, co pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. System OMS jest wynalazkiem chronionym patentem, który jest dostępny wyłącznie w urządzeniach EEI Pellets.

Oszczędność paliwa i energii z kotłami EEI Pellets

Kotły serii EEI Pellets zostały zaprojektowane z myślą o oszczędności paliwa i ograniczeniu poboru energii elektrycznej. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych podzespołów oraz palnika o zmiennej geometrii – Platinum Bio VG, kotły EEI Pellets zapewniają znaczne oszczędności. Palnik Platinum Bio VG zmienia rozmiary rusztu w zależności od warunków pogodowych i aktualnego zapotrzebowania na ciepło, co umożliwia dostosowanie się do wymagań użytkownika.

Jeżeli chcą Państwo szczegółową specyfikację kotła, więcej informacji można znaleźć https://www.kostrzewa.com.pl/produkty/eei-pellets-12-30-kw 

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę montażu kotła.