EEI Pellets Matic 160- 300 KW

Automatyczny kocioł dla wymagających, który spełnia najwyższe normy i posiada wiele zalet. Jest to kocioł legitymujący się certyfikatem ECODESIGN (EKOPROJEKT), klasą energetyczną A+ oraz efektywnością energetyczną i normami emisji zanieczyszczeń określonymi w środkach wykonawczych do dyrektywy 2009/125/W z dnia 21 października 2009 oraz ROZPORZĄDZENIU KOMISJI (UE) 2015/1189.

Spala:

MODELE [ kW ] 160 220
300

 

Komfort i oszczędność dzięki EEI PELLETS MATIC

Kotły EEI PELLETS MATIC są bardzo oszczędne. Optymalne wykorzystanie powierzchni grzewczych oraz odzyskiwanie ciepła z popiołu pozwala na znaczne ograniczenie zużycia pelletu oraz energii elektrycznej. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez Akredytowaną Jednostkę Badawczą. Kocioł posiada również izolację termiczną, a proces spalania sterowany jest przez autorski system operacyjny OMS PRO, który dobiera najbardziej optymalne parametry spalania i pracy kotła.

 

Jakość przez wiele lat

Jakość zastosowanych materiałów na każdym etapie produkcji przewiduje pracę kotła z wysoką efektywnością przez długie lata. Elementy składowe kotła są starannie dobierane przez dział konstrukcyjny firmy KOSTRZEWA, a wiele z nich produkowanych jest przez firmę samodzielnie.

Kotły EEI PELLETS MATIC zapewniają również bezawaryjną pracę dzięki zastosowanym systemom czyszczącym oraz separatorowi popiołu, który radzi sobie nawet z większymi pozostałościami po spalaniu pelletu niż A1.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://www.kostrzewa.com.pl/produkty/eei-pellets-matic

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę montażu kotła.

Ten kocioł nie odpowiada Twoim wymaganiom ? Sprawdź pozostałe kotły na pellet drzewny.