EEI Pellets 8 – 32kW

Kocioł na pellet Kostrzewa EEI 8-32 KW

EEI PELLETS 8-32

MODELE [ kW ] 10  16 24 32

Kocioł na pellet z palnikiem VG z serii Platinum Bio, który dzięki innowacyjnej technologii potrafi zmieniać swoje wymiary. To urządzenie jest w stanie spalać każdy rodzaj certyfikowanego pelletu drzewnego (klasa: A1, A2, B), co czyni go bardzo elastycznym i dopasowującym się do różnych warunków.

Spala:

  • Pellet A1
  • Pellet A2
  • Pellet B
  • Pellet A1/Owies

Duża moc, mały rozmiar!

Przełomowe osiągnięcie w miniaturyzacji kotłów na biomasę to otwierający tę linię kocioł o mocy 8 kW. Przeznaczony szczególnie dla właścicieli budynków o ograniczonym zapotrzebowaniu na ciepło, takich jak domy energooszczędne, modułowe lub pasywne. Pozostałe moce linii EEI PELLETS są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie wygodę, ekonomię i czystość.

Pełna automatyzacja

Pełna automatyzacja urządzenia umożliwia samoczynne rozpalanie i wygaszanie kotła, a także monitorowanie poziomu paliwa i ilości popiołu w popielniku za pomocą systemu OMS. Dzięki temu wizyty w kotłowni można ograniczyć do minimum.

Oszczędność dzięki innowacyjnemu palnikowi

Kocioł EEI PELLETS jest ultraoszczędny. Zastosowany palnik Platinum Bio VG o zmiennej geometrii dopasowuje się elastycznie do warunków pogodowych i aktualnego zapotrzebowania na ciepło, dzięki czemu jeszcze bardziej oszczędza paliwo i ogranicza pobór energii elektrycznej. Najniższa uzyskiwana moc wynosząca zaledwie 2,5 kW pozwala dopasować parametry grzewcze do bardzo niskiego zapotrzebowania na ciepło.

Pełna specyfikacja kotła znajduje się na stronie producenta pod adresem https://www.kostrzewa.com.pl/produkty/eei-pellets

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę montażu kotła.

Ten kocioł nie odpowiada Twoim wymaganiom ? Sprawdź pozostałe kotły na pellet drzewny.