Midi Bio NE

Kocioł na pellet Midi Bio Ne, przemysłowy

Midi Bio NE to kocioł, który zapewnia wysoką efektywność i oszczędność, dzięki zastosowaniu komory ceramicznej oraz turbulatorów spalin. Jest to kotłownia praktycznie bezobsługowa, co pozwala na ograniczenie wizyt w kotłowni do minimum.

Spala:

 

MODELE [ kW ] 42 52

 

Midi Bio NE jako rozwiązanie dla dużych budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych

Kocioł jest efektywnym i ekologicznym rozwiązaniem stworzonym z myślą o dużych budynkach mieszkalnych, jak i obiektach przemysłowych. Wymiennik kotła wyposażony jest w komorę ceramiczną, która zapewnia mniejsze spalanie, niższą emisyjność i jeszcze wyższą sprawność. Zastosowane turbulatory spalin dodatkowo wpływają na większe zatrzymanie energii w kotle.

 

Technologia spalania i wymiennik kotła – zalety Midi Bio NE

W trosce o komfort wyprodukowaliśmy kotły praktycznie bezobsługowe. Pełna automatyzacja umożliwia samoczynne rozpalanie się i wygaszanie kotła, a także monitorowanie poziomu paliwa w zbiorniku oraz ilości popiołu w popielniku (system OMS). Użytkownicy z wyprzedzeniem są informowani o konieczności zasypania paliwa oraz oczyszczenia popielnika. Wizyty w kotłowni można ograniczyć do minimum. OMS – wynalazek chroniony patentem dostępny wyłącznie w naszych urządzeniach.

Innowacyjny palnik – oszczędność na tańszym paliwie i bezobsługowość

Innowacyjny obrotowy palnik PLATINUM BIO SPIN zapewnia bezobsługowe spalanie pelletu drzewnego klas: A1, A2 i B. Dzięki naszej technologii możesz kupować pellet tańszy nawet o 50% niż użytkownicy kotłów innych producentów, gdzie wymagane jest droższe paliwo klasy A1.

Pełna specyfikacja znajduje się na stronie producenta https://www.kostrzewa.com.pl/produkty/midi-bio-ne

Szukasz zaufanego i pewnego dystrybutora? Zapytaj o piec na pellet z montażem !

Ten kocioł nie odpowiada Twoim wymaganiom ? Sprawdź pozostałe kotły na pellet drzewny.