Piec na pellet EASY.S ARTEL 6,3 kW

Piec Easy S Artel

Piecyki na pellet z serii EASY: Funkcjonalność, Ekonomia i Estetyka

Piecyki na pellet z serii EASY to urządzenia, które łączą w sobie funkcjonalność i wyjątkową ekonomię grzania, wraz z wyrafinowanym i estetycznym wykończeniem, podnoszącym prestiż pomieszczenia.

Sterowanie Automatyczne i Zdalne

Wszystkie fazy działania piecyka są sterowane automatycznie, co pozwala uzyskać wysoką sprawność i efektywność. Mogą być sterowane za pomocą pilota, wbudowanego panelu sterowania lub za pomocą urządzenia zdalnego typu smartphone, laptop, tablet – po zamontowaniu opcjonalnego modułu WiFi(opcja).

Praktyczne Programowanie i Komfortowe Ogrzewanie

Wytworzone gorące powietrze wprowadzane jest do pomieszczenia, w którym znajduje się urządzenie, dzięki wentylatorowi nawiewowemu i kratkom umieszczonym z przodu urządzenia. Dzięki dziennemu programowaniu możliwe jest wcześniejsze zaplanowanie włączenia lub wyłączenia piecyka w danym dniu, a także cykliczne powtarzanie tego ustawienia, np. przez cały tydzień. Takie rozwiązanie gwarantuje praktyczne i komfortowe ogrzewanie pomieszczenia lub całego domu. Funkcja ekonomiczna natomiast umożliwia pracę pieca na minimalnej mocy po osiągnięciu żądanej temperatury.

Po 1200 godzinach pracy piecyk automatycznie zgłasza konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w celu konserwacji, co usprawnia jego bezpieczne użytkowanie.

Nowoczesny Design i Ekologia

Piecyki z serii EASY posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza. Posiadają niewielkie rozmiary i nowoczesną konstrukcję. Są ekonomiczne i proste w codziennej obsłudze, a co najważniejsze – są ekologiczne.

Masa:
78 kg
Efektywność (min-max):
92,06 – 92,7 %
Paliwo:
pellet
Nominalna moc grzewcza (min-max):
3,0 – 6,3 kW
Producent:
ARTEL
Seria:
EASY
Autonomia:
9 – 22 h
Pojemność zbiornika na pellet:
13 kg
Rura odprowadzająca dym ø:
Fi 80
Rura wlotu powietrza ø:
Fi 50
Wykończenie:
stalowe
Zasilanie/ilość faz:
230-50/1 V-Hz-Ph
Zużycie paliwa (min – max):
0,6 – 1,4 kg/h
Dostępność kolorów:
czarny, bordowy, biały
Wymiary (WxHxD):
470x476x899 mm
Ogrzewana powierzchnia:
może zależeć od izolacji pomieszczenia, w którym jest zainstalowany piec