Piecyk na pellet EASY.M ARTEL 8 kW

Piecyki na pellet firmy ARTEL z pojedynczym nadmuchem to bardzo praktyczne a zarazem ekonomiczne urządzenia. Poprezz bezpośredni nadmuch wprowadzają przytulną atmosferę, jednocześnie zastępując tradycyjny kominek. Są w pełni zautomatyzowane, co zwiększa komfort ich użytkowania, bezpieczeństwo oraz niezawodność.
Wszystkie fazy działania piecyka sterowane są automatycznie co pozwala uzyskać wysoką sprawność i efektywność. Mogą być sterowane za pomocą pilota, panelu sterowania  lub za pomocą urządzenia zdalnego typu smartphone, laptop, tablet – po zamontowaniu opcjonalnego modułu WIFI (tu link http://www.ac-klima.pl/produkt/modul-wifi-do-piecy-na-pellet-artel,687.html ).
Wytworzone gorące powietrze wprowadzone jest do pomieszczenia w którym znajduje się urządzenie, dzięki wentylatorowi nawiewowemu, poprzez kratki z przodu urządzenia.
Dzięki dziennemu programowaniu możliwe jest wcześniejsze zaplanowanie włączenia lub wyłączenia piecyka w danym dniu a także cykliczne powtarzanie tego ustawienia np przez cały tydzień. Takie rozwiązanie gwarantuje praktyczne i komfortowe ogrzewanie pomieszczenia bądz całego domu.
Funkcja ekonomiczna natomiast umożliwia pracę pieca na minimalnej mocy po osiągnięciu żądanej temperatury.
Po 1200 godzinach pracy piecyk automatycznie zgłasza konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w celu konserwacji, co usprawnia jego bezpieczne użytkowanie.

Piecyki z serii EASY posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza. Posiadają niewielkie rozmiary, nowoczesną konstrukcję. Są ekonomiczne i proste w codziennej obsłudze, a co najważniejsze są ekologiczne.

 

  Wyświetlacz: Wyświetlacz, znajdujący się w górnej części pieca, wskazuje ustawione programy, moc, temperaturę otoczenia oraz pomaga w diagnostyce pieca.
Pilot zdalnego sterowania: Pilot zdalnego sterowania umożliwia włączenie wszystkich funkcji także z odległości.
Programowanie tygodniowe: Piec jest programowany tygodniowo w 4 różnych okresach czasowych.
Funkcja automatyczna: Funkcjonowanie pieca jest całkowicie zautomatyzowane na podstawie ustawionej temperatury oraz mocy.
Zewnętrzny termostat: Jest możliwe podłączenie  termostatu na zewnątrz pieca, w celu sprawdzenia temperatury otoczenia.
Funkcja ekonomiczna – po osiągnięciu żądanej temperatury, piec będzie pracował na minimalnej mocy, dzięki czemu praca pieca stanie się bardziej oszczędna.
Podajnik ślimakowy – Automatyczne podawanie pelletu.
5 prędkości wentylatora – zapewniają wysoki komfort użytkowania pieca.
Serwis – po 1200 godzinach pracy, piec automatycznie wskaże konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w sprawie konserwacji.

*     W celu potwierdzenia dostępności towaru (ilości sztuk), proszę o kontakt z naszym biurem handlowym.

**   Podana cena jest ceną brutto i dotyczy 1 szt.

*** KOSZT TRANSPORTU PODANY W AUKCJI JEST JEDYNIE KOSZTEM ORIENTACYJNYM.
OSTATECZNY KOSZT TRANSPORTU ZALEŻNY JEST OD ILOŚCI ZAMAWIANYCH PRODUKTÓW.