Piecyk na pellet SUBTILE LC12 ARTEL 11,14 kW + dodatkowe rozprowadzenie (DGP)

  Piec na pellet SUBTILE LC12 to model o pięknej, nowoczesnej stylistyce, wspaniale komponujący się z każdym wnętrzem. Zaprojektowany z największą dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jest elegancki, efektywny, i co ważne oszczędny, dzieki spalanemu paliwu czyli pelletowi. 

Płaski panel pozwala na umieszczenie pieca w niedużych pomieszczeniach.Jest to połączenie nowoczesnego designu i technologii. 
Pełna automatyzacja umożliwia bardzo wygodną i łatwą obsługę. Pracę pieca można regulować zarówno za pomocą pilota, jak i panelu sterowania. System sterowania umożliwia samoczynne rozpalanie, sterowanie temperaturą, a także tygodniowe programowanie pracy. Ogólnie posiadają rozbudowany system automatyki, co pozwala na wygodne użytkowanie.

Piece te, dzięki opcji dodatkowego rozprowadzenia ciepłego powietrza, umożliwiają ogrzewanie powietrzem sąsiednich pomieszczeń poprzez system kanałów.

Modele te dostępne są w kilku wersjach (różne moce) oraz w różnych kolorach. 

  Piec Subtile SC8 to model o pięknej, nowoczesnej stylistyce, wspaniale komponujący się z każdym wnętrzem. Zaprojektowany z największą dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jest elegancki, efektywny, i co ważne oszczędny, dzieki spalanemu paliwu czyli pelletowi. 

Płaski panel pozwala na umieszczenie pieca w niedużych pomieszczeniach.Jest to połączenie nowoczesnego designu i technologii. 
Pełna automatyzacja umożliwia bardzo wygodną i łatwą obsługę. Pracę pieca można regulować zarówno za pomocą pilota, jak i panelu sterowania a także opcjonalnie za pomocą modułu WIFI (tu link http://www.ac-klima.pl/produkt/modul-wifi-do-piecy-na-pellet-artel,687.html ). System sterowania umożliwia samoczynne rozpalanie, sterowanie temperaturą, a także tygodniowe programowanie pracy. Ogólnie posiadają rozbudowany system automatyki, co pozwala na wygodne użytkowanie.

Piece te, dzięki opcji dodatkowego rozprowadzenia ciepłego powietrza, umożliwiają ogrzewanie powietrzem sąsiednich pomieszczeń poprzez system kanałów.

Praktyczne zalety piecyków na pellet z dodatkowym rozprowadzeniem powietrza:

– nie wymagają żadnych pozwoleń budowlanych – nalezy sprawdzić drożność komina.
– wygoda i komfort użytkowania oraz utrzymania czystości urządzenia.
– znikoma ilość popiołu.
– urządzenie bezpieczne dla przewodów kominowych.
– wysoka sprawność i ekonomia.
– niskie koszty ekspoatacji.
– dodatkowy system kanałów rozprowadzających ciepłe powietrze.
Standardowe kolory to: biały, bordowy, czarny.
* Za dopłatą istnieje możliwość pomalowania blach na kolor wybrany z palety RAL.

*     W celu potwierdzenia dostępności towaru (ilości sztuk), proszę o kontakt z naszym biurem handlowym.

**   Podana cena jest ceną brutto i dotyczy 1 szt.

***  KOSZT TRANSPORTU PODANY W AUKCJI JEST JEDYNIE KOSZTEM ORIENTACYJNYM.
OSTATECZNY KOSZT TRANSPORTU ZALEŻNY JEST OD ILOŚCI ZAMAWIANYCH PRODUKTÓW.