Twin Bio Luxury NE

 

Twin Bio Luxury NE – innowacyjny kocioł na pellet firmy KOSTRZEWA

MODELE [ kW ] 12

Twin Bio Luxury NE to najnowsze urządzenie firmy KOSTRZEWA, które zostało zaprojektowane specjalnie dla osób szukających efektywnych i innowacyjnych rozwiązań grzewczych. Kocioł na pellet charakteryzuje się wyjątkową technologią zmiennej geometrii palnika Platinum Bio VG, co umożliwia spalanie różnych rodzajów certyfikowanego pelletu drzewnego.

Bezpieczeństwo z systemem OMS

Kocioł Twin Bio Luxury NE wyposażony jest w system OMS, który kontroluje stan czystości kotła i palnika, wyłączając urządzenie w przypadku wykrycia zagrożenia. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że urządzenie działa bezpiecznie i niezawodnie.

Oszczędność z innowacyjnym palnikiem

Innowacyjny palnik Platinum Bio VG automatycznie dostosowuje się do zapotrzebowania cieplnego budynku, zwiększając lub zmniejszając swoje wymiary. Dzięki temu kocioł Twin Bio Luxury NE gwarantuje oszczędność energii i pieniędzy.

10 lat gwarancji na szczelność wymiennika

Urządzenie posiada również 10 lat gwarancji na szczelność wymiennika. Firma KOSTRZEWA oferuje kompleksowe rozwiązania dla kotłowni i systemów grzewczych, co umożliwia użytkownikom niezależność energetyczną i minimalizację kosztów związanych z ogrzewaniem.

Dostępność na listach dofinansowań w Europie

Kocioł Twin Bio Luxury NE jest dostępny na listach dofinansowań w Polsce, Austrii, Słowacji i Holandii. Dzięki temu użytkownik może skorzystać z programów dotacyjnych i uzyskać wsparcie finansowe na zakup urządzenia.

Kotły na pellet drzewny o podwyższonym standardzie – większe dofinansowanie z programu Czyste Powietrze

Kotły na pellet drzewny o podwyższonym standardzie, charakteryzujące się obniżoną emisyjnością cząstek stałych o wartości ≤ 20 mg/m3, mogą uzyskać większe dofinansowanie z programów Czyste Powietrze . Dzięki temu właściciele takich kotłów mogą otrzymać do 20 400 zł dofinansowania. Ponadto, kotły te kwalifikują się również do wsparcia z Programu Ciepłe Mieszkanie realizowanego w budynkach wielorodzinnych.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów firmy Kostrzewa.

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną wycenę !

Po więcej szczegółów dotyczących kotła zapraszamy na stronę producenta https://www.kostrzewa.com.pl/produkty/twin-bio-luxury-ne