Kocioł na drzewo WT-E

Kocioł na drzewo kostrzewa WTE
MODELE [ kW ] 12 16 24

Kocioł WT-E został zaprojektowany z myślą o klientach zagranicznych, którzy chcą ogrzewać swoje domy tanim i dostępnym paliwem – drewnem. Dzięki dużej komorze zasypowej, kocioł może pracować wiele godzin bez konieczności częstego dozładunkowywania drewna.

Konstrukcja kotła WT-E

Konstrukcja kotła WT-E opiera się na wielociągowych kanałach spalinowych, co wpływa na wyższą jakość spalania. Wymiennik ciepła wykonany jest z atestowanej blachy kotłowej P265GH o grubości 5 mm. Izolacja korpusu kotła wykonana jest z wełny mineralnej, a obudowa z lakierowanej proszkowo blachy stalowej o grubości 0,8 mm. Kocioł wyróżnia się również kompaktową budową.

Zalety kocioła WT-E:

Ruszt kocioła wykonany jest z żeliwa, co zapewnia zwiększenie jego trwałości, a klapa oddymiająca umożliwia efektywne odprowadzenie dymu z komory paleniskowej. Kocioł jest łatwy w czyszczeniu dzięki szufladzie na popiół.

Czopuch (wylot spalin) znajduje się z tyłu kotła, co pozwala na bezpośrednie wyprowadzenie czopucha do komina. Kocioł może być również rozbudowany o dodatkowy sterownik typu ON/OFF, co zwiększa jego funkcjonalność.

Klientom zapewniamy 2-letnią gwarancję na szczelność wymiennika, co daje pełne bezpieczeństwo i zadowolenie z zakupu. Dodatkowo, mechaniczna regulacja procesu spalania za pomocą miarkownika ciągu 1/2″ (wyposażenie opcjonalne) zapewnia pełną kontrolę nad procesem ogrzewania.

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną wycenę!

Pełna specyfikacja na stronie producenta : https://www.kostrzewa.com.pl/produkty/wt-e