Pellet Olimp

Pellet Olimp z dostawą – Bielsko Biała, Żywiec i okolice

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sprzedaży i dystrybucji pelletu Olimp w rejonie Żywca, Bielska-Białej i okolic. Oferujemy wysokiej jakości pellet Olimp, które są produkowane z najwyższej jakości drewna, bez szkodliwych dodatków i zanieczyszczeń. Dzięki temu masz pewność, że używając naszych pelletów, ogrzewasz swoje pomieszczenia w sposób ekologiczny i przyjazny dla środowiska.

Jeśli szukasz pewnego źródła pelletu Olimp w rejonie Bielsko-Biała, Żywca i okolic, wybierz naszą firmę. Dostarczamy pellet Olimp bezpośrednio do Twojego domu lub firmy, zapewniając szybki i profesjonalny serwis.

Ponadto, nasi pracownicy są doświadczonymi specjalistami w dziedzinie sprzedaży i dystrybucji pelletu, którzy są gotowi do odpowiedzi na wszelkie pytania i potrzeby naszych klientów. Dlatego, jeśli szukasz pewnego źródła pelletu Olimp w rejonie Żywca, Bielska-Białej i okolic, nasza firma jest najlepszym wyborem.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług sprzedaży i dystrybucji pelletu Olimp w rejonie Bielsko-Biała, Żywca i okolic.

Olimp

Nowoczesne, ekologiczne paliwo OLIMP Pellet stosowane jest przez wymagających odbiorców do ogrzewania domów, pomieszczeń mieszkalnych, zakładów produkcyjnych – zwłaszcza zlokalizowanych w centrach miast i specjalnych strefach ochronnych. Z powodzeniem zastępuje: ekogroszek, koks, węgiel i miał węglowy, gaz i olej opałowy. Produkt jest wyjątkowo wygodny w stosowaniu przez użytkownika orazprzyjazny dla środowiska zapewniając komfort sąsiedztwu i otoczeniu. Jasna barwa jest synonimem najwyższej jakości produktu Spółki Stelmet.

Skorzystaj z kalkulatora kosztów

Przyjazny Środowisku

Pellet OLIMP jest przyjazny środowisku – emisja CO2 w czasie spalania jest równa ilości CO2pochłoniętego przez roślinę w czasie jej wzrostu co oznacza, że do atmosfery nie jest emitowana dodatkowa ilość CO2.

  • bardzo dobre walory opałowe  ≥ 4,6 kWh/kg w stanie suchym,
  • bardzo niska zawartość popiołu ≤ 0,7%
  • minimalna emisja dwutlenku siarki i innych szkodliwych substancji.
  • wilgotność  ≤10%

Wysoka jakość

Stałe kontrole pozwalają zachować wysoką jakość produktu. Pellet Olimp, jako pierwszy w Polsce, otrzymał certyfikat ENPlus A1. Tak, jak wszystkie produkty firmy Stelmet, posiada także certyfikat FSC.

Pellet Olimp oferowany jest w workach standardowej wielkości 15 kg.

Średnica pelletu: 6 lub 8mm

UWAGA: W czasie transportu i przechowywania należy zabezpieczyć produkt przed wilgocią. Używać po rozpakowaniu tylko w urządzeniach przeznaczonych do tego celu.